Grudzień 13 2018 14:44:19
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
· Żabnica
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
Wędkarstwo, forum wędkarskie » Toplista rekordów wędkarskich » Okazy już dodane
 Drukuj temat
Karp i węgorz
MatiQ
Witam, chciałbym zgłosić dwie ryby do top listy, tutaj na szybko, a w innym dziale szczegółowy opis zasiadki, może już dziś wieczorem.
Woda PZW (600h) Kuźnica Warężyńska, dojechałem do znajomego który nęci grubo już kilka dni i posiedzi jeszcze parę dni, dla mnie karpiarstwo to całkiem inny wymiar, ale powoli do celuouch
W nocy jak zwykle jedną wędka na truPKa, druga na rosówki na pierwsze i jedyne branie czekałem aż do drugiej w nocy, branie do brzegu i po krótkim holu węgorz melduje się na brzegu, zdjęcie z łowcą do bani z wrażenia nie zgasiłem czołówki, dodam iż byłem do tego zbiornika zrażony i nie jeździłem ze dwa lata tam, i był to bład Wink

images82.fotosik.pl/1109/c09a00bbe10f41b3m.jpg
images81.fotosik.pl/1109/e1b4315467ec9ec8m.jpg

Karpia złowiłem w dzień powrotu przed południem, na kulkę o smaku morwy 16mm, gdy mierzyłem go nad wodą miał 65cm i miał to być nowy rekord życiowy, po powrocie do domu gdy zerknąłem na zdjęcie już tyle nie miałShock

images84.fotosik.pl/1108/aa29381fb8654586m.jpg
images81.fotosik.pl/1109/fe1fbdf11fc89d16m.jpg
images83.fotosik.pl/1107/39aceb9fb5c6e08fm.jpg

Zasiadka mega udana, wracam jutro do niego po pracy na parę godzin, resztę zdjęć i okazów już nie moich ponieważ nie miałem innych bran dodam wieczorem, dostałem zdjęcia pięknego lina i leszcza, wymiary zostawiam Wambeer

crawl
Fajne rybki, gratulacjeCool

Semi
Gratuluję fajnych rybCool i powrotu na łowiskoWink.
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

Norbert
Wszyscy by chcieli być rekordy Wink. Fajnie że coś się zadziało gratki.
C&R

images37.fotosik.pl/603/8b33766a92d364c6m.jpg images43.fotosik.pl/648/46700e005b07b06fm.jpg

Kondzio154
Gratulacje. Fajny karp, fajne zdjęcia z rybką. Najważniejsze ile miał nad wodą, a fotki kłamiąWink Życzę następnych 10+
SQUID Suwalski Team Karpiowy

https://www.faceb...amkarpiowy

https://www.facebook.com/squidsuwalskiteamkarpiowy
MatiQ
Korzystając z tego, że jest pogoda i pracuje na rano dojechałem po pracy do znajomego, który koczuje tam sam z psem, na miejscu byłem o 15 siedziałem do 21, miałem dwa brania i dwie ryby życiaShock

Jaź, połakomił się na trzy ziarnka kukurydzy bananowej, na moje oko 46cm, ale za miarkę należą mi się punkty ujemne Kij

images83.fotosik.pl/1108/04d13891a1ab4aacm.jpgimages82.fotosik.pl/1111/e750d4aab464e37am.jpg

Drugą rybą jest karp, odjazd jakiego nie miałem jeszcze nigdy za biała rybą, na dumbellsa o smaku morwy, musiałem sobie sam poradzić z podbieraniem, znajomy pojechał po swoją kobietę, ale dałem radę, 62cm ale ostateczną decyzję zostawiam Wam.

images81.fotosik.pl/1110/946be6b13a353ef5m.jpgimages81.fotosik.pl/1110/ac08e433d91f21a1m.jpg

Wrażenia i emocje trzymały mnie jeszcze długo długo, znajomy ciągnie od czasu do czasu leszcze, sporo jaziów i grubych płoci, ale nie udało mi się go namówić na zgłaszanie ryb do topa.

images82.fotosik.pl/1111/9a2db6257f067b7bm.jpg

Semi
MatiQ idź za ciosem i dobrą passą, ja bym tam codziennie siedział gdybym mógł.FrownWink
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

kesu
Fajna woda, obfituje w ryby, nic tylko siedzieć i czekać czym jeszcze ciekawym obdaruje.
Gratki za okazy i brawo Cool .
Małe ryby na hak lub po mamę do wody.

Labedziak
Sumer MatiQ, tak jak Semi pisze, korzystaj z okazji Cool

Gratuluje życiówek, może uda ci się tez złowić takiego pięknego lina, jakiego złowił twój kumpel w połowach.Cool
i59.tinypic.com/3492a7t.gif

Grzes77
Super ryby Cool i eleganckie foty, przede wszystkim tą z karpiem w wodzie Angry.
Gratuluję okazów i połamania kija na kolejnych życzę, pozdrawiam beer.

Labedziak
Ryby dodane do Toplisty z wymiarami jakimi podałeś.Angry
i59.tinypic.com/3492a7t.gif

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się