Listopad 19 2018 02:34:25
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
· Żabnica
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
 Drukuj temat
Stawy w Lutówku.
Arturo B
Ładne łowisko około 5-6 ha.około 6 km. od Barlinka,otoczone lasem,dzięki czemu nie przypomina typowej komercji.Staw nie jest zbyt głęboki,w najgłębszym miejscu ma około 2,5 m.Właściciel chcac ułatwic wędkowanie zrobił kilkadziesiat stanowisk z ławeczkami w okół stawu.Można tez tam łowić w nocy,jednak jest mały wymóg,musi byc conajmniej 5 osób które zapłacą za wędkowanie.Opłata dobowa wynosi 20 pln.Osoba towarzysząca,dziewczyna,żona dzieci łowią za darmo w ramach Twojej opłaty.Można grillować,piwkować,jest też możliwosć rozstawienia namiotu.Osobiście to łowisko bardzo lubię i czasami tam się pojawiałem i pojawiamWinkW ramach tej opłaty możesz zabrać 4 kg. takiej ryby jak karaś,leszcz,sandacz ,szczupak,płoć lub 3 kg. karpia ,amura czy tołpygi której jest tam niewiele.Łowisko jak na komercje nie jest proste,ten kto słabo kojarzy "karpiowanie" wraca o kiju.Nie jest to woda gdzie na metr kwadratowy przypada 5 karpiWink
Na tym łowisku może połowic każdy i każdą metoda od spiningu przez spławik po grunt.Pływa tam wiele okazów-karpie o masie 18 kg.amury,piękne karasie.Jadąc z rodziną można jej zafundować pełen przygód piknik,w tych lasach w okół stawów można znależć wiele odmian grzybów,dzikich malin,jarzyn,można tez poobserwować wiele odmian ptactwa-orliki,jastrzębie...Do stawu na którym można wędkować przylegaja jeszcze 3 mniejsze,w których to właściciel hoduje rybki,które zasilają rok pózniej zbiornik o którym pisze.
Zwiedziłem już wiele zbiorników tego typu ,jednak to łowisko przypadło mi najbardziej do gustu i z czystym sumieniem moge je polecić wszystkim zapalonym karpiarzom i nie tylkoWink
images48.fotosik.pl/187/c2c88740d23eebd7m.jpg images39.fotosik.pl/183/3b383448b7b89350m.jpg images41.fotosik.pl/182/10badb84093fe426m.jpg images48.fotosik.pl/187/a6193405569afddfm.jpg images41.fotosik.pl/182/c7488d41d56ac9adm.jpg
images49.fotosik.pl/187/58b7db865879a3d8m.jpg images48.fotosik.pl/187/a51b4ee12917a308m.jpg images40.fotosik.pl/182/73fa867dda64d7f5m.jpg images45.fotosik.pl/187/3f93dfcebcc91e5bm.jpg
Edytowane przez Arturo B dnia 25-08-2009 22:22
by udoskonalać to rzemiosło,trzeba trochę poeksperymentować

sebols
A jako ciekawostkę dodam, że na drugim zdjęciu jestem ja des
"Że życie ma sens"

SzymonP
Wygląda na fajne miejsce do poodychania świeżym powietrzem. Często przebywam niedaleko Barlinka. Ktoś podsunie jak tam dokładnie dojechać od strony Barlinka.

Arturo B
SzymonP napisał/a:
Wygląda na fajne miejsce do poodychania świeżym powietrzem. Często przebywam niedaleko Barlinka. Ktoś podsunie jak tam dokładnie dojechać od strony Barlinka.

Miejsce jest ok.i można tam miło spędzić czas.Dojazd jest prosty Lutówko leży na trasie Barlinek-Przelewice.
http://maps.googl...0&z=12

filus81
Jak tam w lutówku i na przelewicach?bywa ktoś ostatnio?

filus81
Jak tam w Lutówku i na Przelewicach?
Bywa ktoś ostatnio?

Arturo B
filus81 napisał(a):

Jak tam w Lutówku i na Przelewicach?
Bywa ktoś ostatnio?

Byłem dwa razy w tym roku na Przelewicach - coś tam się łowi, ale sporo drobiazgu zaczęło też tam pływać.
Na Lutówku byłem "spacerowo" bez kijaszków , krótki rekonesans. Napotkałem kilku wędkujących - męczyli karasia i kilowe miśki, raczej większych sztuk tam jeszcze nie ma- chyba ze informacje były nie pokryte faktamiWink.

filus81
W końcu ktoś odpisał.Też słyszałem ze jedna wielka lipa jest na przelewicach.Właściciel ponoc wysprzedaje same wieksze sztuki,i chce sprzedać łowisko.W tygodniu będzie pogoda to tam wyskocze i napisze co się działo lecz chyba rewelacji nie będzie tdo

filus81
Jednak wole na kluczewo.Za 30 min wyjazd.w końcu wypróbuje kulasy z mączki (własnej roboty)no i polecimy na frolica.mam nadzieje że pogoda dopisze-no i rybki też Usmiech W końcu może jakąś torpede zalicze-amurkaFrownfotow
Frown

filus81
Była kaszana tdo jak zajechałem właściciel się chwalił ze dzień wcześniej karpika gość wyciągnął 19kg.ma być w gazecie ale jakoś nigdzie tego nie widać .sku....syn odławia wielkie sztuki i jakie tu ryby nie pływają.Moje wędki więcej tej wody nie ujrzą, największy z 4 kg.reszta 2 i 3 .ogólnie z 10 karpi na 5 zestawów większość na frolic ,reszta jedno piknięcie i koniec.Jutro zobaczymy na przelewicach.mam nadzieje że będzie lepiej.POGODA LUX
Frown

lucalo
Jak wygląda sprawa dogadanie się z właścicielem w Lutówku? Przebywa tam co dzień czy może jakiś kontakt z nim?

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się