Grudzień 13 2018 14:44:26
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
· Żabnica
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
Wędkarstwo, forum wędkarskie » Wędkarstwo-temat ogólny » Dziś na rybach
 Drukuj temat
Dziś na rybach: PZW-2018 + 2017
Semi
Fajny obóz, nawet solara widzę mieliście.ouch Piękny zbiornik, szkoda że tak daleko, bo bym Was odwiedził.Wink
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

MatiQ
Semi znajomy ma solara z akusiem, i wejściami na 12v super sprawa Ci powiem, niecałe 400zl dał. Żadne kilometry nie przeszkodzą w wędkarstwie można się zgadać na przyszły sezon, coś pomyślimy Wink
Wędkarstwo to coś więcej niż hobby. Pozdrawiam, Mateusz

Semi
MatiQ napisał(a):
Żadne kilometry nie przeszkodzą w wędkarstwie można się zgadać na przyszły sezon, coś pomyślimy Wink

Ja zawsze chętny. Wink
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

Dawid
2 miejsce Wink
Dawid dodał/a następującą grafikę:
img_8643aa.jpg

Semi

GratulujęCool, a co to za zakończenie sezonu, jak jeszcze ze dwa miechy można grasować.Wink
Semi.

stan2010
Cool Angry
A, ile uklejek musiałeś złowić, bo mi w 1968 wystarczyło 38szt. /420PKt./ na drugie miejsce w juniorach w kole.
Pozdrawiam ouch.
fotow Drewniak

Dawid
Dzięki , w sumie moje koło zawsze robi na koniec września zakończenie sezonu a wiadomo że łowi się dalej . Wynik nie był jakiś szałowy 6520PKt. (6,52kg) w krąpikach więc było co dłubać.

Dawid
1 miejsce w sektorze , 3 w klasyfikacji ogólnej zawodów o Puchar "Łazi" Organizowany przez Sklep Krewetka oraz klub Spławik Gniezno.
Dawid dodał/a następującą grafikę:
img_8677aa.jpg

Semi
Gratuluję Dawid.Cool
Semi.

Abramis
Gratulacje desCool
Bo cisza , spokój i relaks nad wodą liczą się najbardziej faja

http://cyziek100@wp.pl
wodnik1624
Jedyny okoń z weekendu - garbusek na obrotówkę 3
images90.fotosik.pl/56/a8df289c301e0c06m.jpg
Cmaciej

http://www.przyrodnikwielkopolski.flog.pl
wodnik1624
Na jeziorze Niepruszewo, dziś gryzły szczupaczki i okonie 21 cm
images90.fotosik.pl/59/d45c7bc65f919511m.jpg
Cmaciej

http://www.przyrodnikwielkopolski.flog.pl
MatiQ
Dziś po pracy wybrałem się na dwie godzinki nad jezioro położone bardzo blisko mnie, aż mi głupio przyznać, że byłem tam pierwszy razSmile długie, ale wąskie jezioro, masa śladów, dołków, górek podoba mi się, i na pewno w przyszłym roku częściej tam zagoszczę z wędkami, nawet pstrągi pływają! Jakiś Pan miał jednego w siatce, złowiłem trzy szczupaki 30cm, 40cm, 50cm plus minus, wszystkie na obrotówki, i tylko na jednej miejscówce, cieszę się jak cholera bo to mój pierwszy taki wypad z spinigniem Shock

images89.fotosik.pl/61/90fa0eabbd32ffa6m.jpg

images91.fotosik.pl/62/f50acf6dc3d64274m.jpg

images90.fotosik.pl/62/235a8b058a0f2b88m.jpg

MatiQ
Dziś powtórka z rozrywki, ale krócej bo wygoniła mnie nawałnica Wink większą obrotówka i pach 53cm, nowy kijek i kręciołek i na dwa wypady cztery szczupaczki Shock
images89.fotosik.pl/62/03f2d40f5d93745em.jpg
images90.fotosik.pl/62/742ebd6c70ddeddbm.jpg
Wrócił do wody w dobrej kondycji

Semi
Wyrwałem się wczoraj na dwie godziny nad Bug. Rano duży mróz -6 stopni, więc około południa pojechałem, w cieniu było 2 na plusie. Ze wschodu powiewał przenikliwy wiatr, więc ubrałem się na cebulkę i pojechałem. Postawiłem dwa feederki, na jednym czerwony robak na drugim białe. Kilka delikatnych brań było, ale tylko małego bolenika złowiłem. Zmarzłem już po godzinie, nie dało się siedzieć w foteliku, trzeba było łazić żeby drugą godzinę wysiedzieć nad wodą. Możliwe ze był to ostatni wypad w tym roku, no chyba ze grudzień będzie ciepły. Dziś nawaliło śniegu chyba ze 4 cm, więc się nawet nie wybierałem, strach motorkiem jechać, bo ślisko. Wczoraj i tak wyrżnąłem orła na koleinie, ze mnie prawy łokieć i bark napierdziela, dobrze ze się nie połamałem, jedna rurka w gmolu kolanowym tylko w motorze jest do spawania.
Semi dodał/a następującą grafiki:
img_20181117_141432thumbjpgec97a2f8dec3dd69e3c3cae7a75bfb3d.jpg img_20181117_124559thumbjpg835ca517d0d60bb9bec31f62ed3be762.jpg

Semi.

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się