Maj 27 2018 07:26:15
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
Wędkarstwo, forum wędkarskie » Wędkarska przystań » Nasze okazy
 Drukuj temat
Seb@sowe łowy.
Semi
Piękna wyprawa, wspaniałe rybyCool, nawet nie wiesz jak ja Ci zazdroszę. A te wielkie linisko... robi wrażenie ouch, japończysko też konkretne, wspaniałe łowisko.
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

seb@s
Dziękuję za Gratulacje Wink ouch. Semi ja mógłbym tam zamieszkać, wspaniałe miejsce, zmartwiło mnie to że takich japońców lepszych dłoniaków złowiliśmy kilka, raz jak łowiłem sobie bacikiem płotki to w ciągu 15 minut, spokojnie z pół metra nad dnem złowiłem 5 sztuk. Jako świadomi zagrożenia zabraliśmy wszystkie japońce. Teraz wiem że spokojnie 80 % brań na rosówkę niby linowych nie są linowe, jak miałem branie lina to było widać praktycznie od razu.

Piorek
Pięknie połowione Angry. Takie kilkudniowe wypady mają swoją magię. Fajna relacja. Pozdro

Abramis
Fajna relacja z kilkudniowej wyprawy ouch Widzę dopiąłeś swego karach i lin normalnie ... marzenie Cool
Bo cisza , spokój i relaks nad wodą liczą się najbardziej faja

http://cyziek100@wp.pl
seb@s
Dzięki za Gratulacje ouch. Ja już myślę jak wykombinować ze 3 nocki w sierpniu żeby połowić na tym jeziorze Pfft. Abramis jeden lin wystarczył żeby osiągnąć zamierzony cel, było mi dane złowić jeszcze dwa Wink. Wczoraj byłem na rybach na jednej komercji tam co są jesiotry, opiszę coś pod wieczór i dodam fotki Pfft.

seb@s
Więc wczoraj wybrałem się na komercję połowić jesiotrów. Tak poza tym chciałem się sprawdzić, czy to aby nie zapomniałem jak się łowi na metodę Pfft. Muszę powiedzieć że nie zapomniałem finalnie złowiłem 7 jesiotrów i to były ryby takie, najmniejszy miał 95 cm największy 101 cm, wagowo na jakieś 8 kg spokojnie.
narybki.net/forum/attachments/_20180514_181840.jpg
Nowa życiówka jesiotra Shock.
Jeśli chodzi o jesiotry to czuję delikatny niedosyt, spodziewałem się conajmniej zeszłorocznego wyniku. Dodatkowo złowiłem dwa amurki nie powiem ucieszyły mnie bo wbrew pozorom to nigdy na komercji nie udało mi się ich złowić Pfft.
narybki.net/forum/attachments/_20180514_181822.jpg
Złowiłem również 2 nieduże linki takie pod 30 cm, japońców i leszczyków to plaga myślę że to błąd w nęceniu kuku z puszki. Trafił się okoń na pelecik krylowy pod 30 cm i złowiłem pięknego Pospolitego. Walka piękna, rybka w wymiarze 35 cm. Szkoda że miał uszkodzoną płetwę ogonową, tak myślę że mogłaby być życiówka Wink.
narybki.net/forum/attachments/_20180514_181800.jpg
Piękny stary pospolity widać że nie jedno przeszedł Angry.
seb@s dodał/a następującą grafiki:
_20180514_181840.jpg _20180514_181822.jpg _20180514_181800.jpg

Edytowane przez seb@s dnia 14-05-2018 18:25

Semi
Świetnie połowiłeś, a ten złociak to fajnyCool, chociaż wybrakowany, ja już się sierpnia doczekać nie mogę, mam wytypowane dwa nowe łowiska gdzie nikt nie zagląda, muszę sprawdzić czy tam są.Wink
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

seb@s
Pospolity zanim go wyjąłem to przed podbierakiem rozstawił wszystkie płetwy, obłędny widok. Płetwa grzbietowa wspaniała. To fajna sprawa że Masz takie łowiska, kto wie czy nie ma tam jakiegoś dzikiego 40-staka Pfft. Ja mam w planach uderzyć na Zduny na nockę z piątku na sobotę bo dostałem pewne sygnały, że warto spróbować Wink

Abramis
Gratulacje, widzę jak zwykle połowione ouch Seba na co łowiłeś jesiotry , na pellet ?? W sierpniu chcę kilka kupić do stawu i tak się zastanawiam czym je karmić. Pospoliciak piękny Cool aczkolwiek ta równo ścięta płetwa ogonowa wygląda jakby ktoś go oznaczył celowo disa ... są i takie zjeby bezradny
Bo cisza , spokój i relaks nad wodą liczą się najbardziej faja

http://cyziek100@wp.pl
seb@s
Dzięki ouch. Abramis jesiotry łowiłem na kuleczki ringersa o smaku skorupiaka, to była najlepsza przynęta Wink. Do nęcenia używałem peleciku rybnego, z tego co kojarzę aller produkuje pelet którym byś mógł karmić te ryby, czytałem to bodajże na ich stronie. Z tą płetwą ogonową pomyślałem dokładnie to samo Kij, taki co tak oznacza ryby w ten sposób to se gacie zdejmie i ... . Powiedziałem o tym właścicielowi łowiska. Zresztą jak wędkowałem byli tzw janusze rzucali niemalże prosto w moje zestawy w takim przypadku łowię dalej i czekam aż sami zrezygnują. Nie mógłbym wytrzymać tego że ktoś łowi a ja nie hahaha. Zawsze mnie to bawi.

seb@s
Ostatnio.będąc na rybkach na okolicznej wodzie pzw, siedząc przy wędkach zrozumiałem jedną bardzo ważną rzecz. Tak naprawdę zrozumiałem to ostatniej nocki nad linowym jeziorkiem Wink. Po kolei rybki nie brały, siedziałem i w pewnym momencie zasnąłem na krzesełku. Obudziłem się i można powiedzieć namówiłem usilnie Marcina do tego żeby iść spać. Jakby nie było musiałem kierować następnego dnia. Postanowiłem że przebudzę się po 4 i zobaczymy co dalej. Wstałem i jak mogę iść spać ze świadomością że nie spróbowałem ten ostatni raz na tym biwaku iść na pomost i nie spróbować złowić jeziorowego linaPfft. Poszedłem na pomost rozłożyłem sprzęt, i tak najzwyczajniej w świecie cieszyłem się wędkowaniem. Otoczenie przyrody, śpiew ptaków, widok budzącego się dnia, spławiki delikatnie kołyszące się w wyniku brań drobnych rybek, płynący bóbr w niedalekiej odległości od pomostu. Po tych wszystkich latach tak naprawdę zrozumiałem tą całą otoczkę związaną z wędkowaniem Wink.
narybki.net/forum/attachments/img_20180430_154631-624x832.jpg
Teraz Drennan w pełni zasłużył na nazwę TENCH ouch.
narybki.net/forum/attachments/img_20180501_053036-1040x780.jpg
Piękne ...
seb@s dodał/a następującą grafiki:
img_20180501_053036-1040x780.jpg img_20180430_154631-624x832.jpg

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się