Wrzesień 20 2019 01:50:22
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
· Żabnica
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
 Drukuj temat
Dziś kupiłem
Dawid
Może nie wędkarski ale na ryby można pojechać {} Stara miłość nie rdzewieje....
Dawid dodał/a następującą grafikę:
img_6241a.jpg

Semi
No paaaanie.ouch Opony zmienisz to i na ryby pojedziesz.Wink
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

MatiQ
W połowie lipca sprawiłem sobie namiot karpiowy, mam nadzieję, że będzie to trafny namiot na długie lata. Solidna konstrukcja, grube zamki, szukałem czegoś wysokiego minimum 170cm wysokości, jestem wysoki i byłby kłopot robić coś w 145 czy mniejszych.
Dałem 900zł z narzutą, Anaconda Cusky Dome 170, bez problemu mieszczę się w Nim, graty, których jest sporo, stolik i drugie łóżko też wejdzie, złożony namiot w pokrowcu zajmuje tyle co pokrowiec na wędki, jest stosunkowo mniejszy po złożeniu od innych tego typu, mogę szczerze polecić. Mój dotychczasowy namiot był trusytyczny kilkanaście lat służył mojej rodzinie a od dwóch lat mi, jego czas minął.
W tym roku chciałbym sprawić sobie jeszcze nowy podbierak, z pewnością gumowy i łóżko karpiowę, myślami jestem jeszcze za pontonem, ale to grubszy temat.
Ostatnią rzeczą, którą muszę ogarnąć to solidna torba/skrzynki na sprzęt Wink

Semi
Z pontonem poczekaj jeszcze z miesiąc, będzie sporo używek w sieci, ludzie sobie kupują na wczasy i dochodzą do wniosku po wakacjach że po cholerę im potrzebny. Już widziałem na OLX kilka ciekawych propozycji w dobrej kasie.
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

marec-ki
Na fejsbuku jest grupa Karpiowisko-targowisko. Zapisz się. Czasami są niezłe ogłoszenia. Wszystko co dusza zapragnie i czasami niezłe ceny.
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

W sprawach sprzętu zadawajcie pytania na FORUM a nie poprzez PW !!

http://marec-ki.blogspot.com/
MatiQ
Ostatnio na jednej z grup co zapodał Marek trafiłem na fajną oferte kupienia kombajnu z trapera, solidna i pojemna torba, z małym stolikiem, pojemnikiem i piórnikiem na przypony, kupiłem ją za stówkę komuś zalegała, stan idealny, w końcu pojadę z jedną trobą na ryby nie martwiąc się jak ja dojdę na łowisko i ile kursów będę musiał tyraćWink
images89.fotosik.pl/76/de6749133ae510f9m.jpg
Wędkarstwo to coś więcej niż hobby. Pozdrawiam, Mateusz

Dawid
Genialna ! Halo Św.Mikołaj ? Słuchaj sprawa jest ... cwak

Semi
Wczoraj doszedł do mnie zakupiony okazyjnie za 120 zeta na jednym z for o tematyce wędkarskiej feeder Mikado Ultraviolet 3,9m 120g CW. Frown Będzie na wsi leżakował, żeby się ze sprzętem nie wozić jak nad Bug będę jechał, a moje stare Silstary zawsze przy dupie. Wink
Semi.

Semi
Dokupiłem jeszcze, znów z drugiej ręki, odległościówkę 4,2 m FIUME SPINADESCO, piękny finezyjny kij, jak mi przyszedł to byłem zachwycony, do tego może nie kupiłem, ale dostałem od córeczki pod choinkę sito BROWNINGA.Wink
Semi dodał/a następującą grafikę:
img_20181227_224016jpg8d14a8a16d5dd7575a25ddfac346804d.jpg

Semi.

Semi
Dziś doszły koszyki do testowania na rzece, kupiłem po dwie sztuki 30,40,60, 80 oraz 100g. Jutro coś więcej o nich napiszę.
www.narybki.net/forum/attachments/img_20190122_220132thumbjpg72f69c85f6902a2b9ca29243c8bba611.jpg
Semi.

MatiQ
Ja na święta sprawiłem sobie łoże na kilkudniowe zasiadki, miejsca zajmuje więcej niż materac, ale przybrało mi się dość sporo i materac mógłby tego nie wytrzymać Wink

images89.fotosik.pl/110/e8b35ba8e3c10889m.jpg

Semi
Widzę że poszedłeś w wyrób krajowy i zakupiłeś Elektrostatyka. Winkouch
Semi.

MatiQ
Zgadza się dokładnie L14, nie potrzebne mi łóżko za miliony monet, moje będzie używane tylko na zasiadkach powyżej dwóch nocek, a takich wypraw w roku będzie tylko kilka, więc w zupełności wystarczy Wink

krzysiu wedkarz
Elektrostatyk ma bardzo fajnej jakości produkty. Ja teraz przymierzam się do kupna jakiegoś fotela na rybki i wybór chyba padnie na f5r albo coś podobnego od elektrostatyka.
Wędkarstwo to nie Hobby , to styl życia

MatiQ
Ostatnio szukałem czegoś co zastąpi moje podpórki, które wyginają się na każdą stronę, łamały się końcówki i ogólnie nie mogłem z Nimi dojść do ładu, stojak karpiowy odpadał, zajmuje sporo miejsca, dodatkowy bagaż na co to komu Wink
Sprawiłem sobie buzzbarki, dałem stówkę i jestem zadowolony, wędki są ustawione równo, w dodatku nic się nie wygina bo są wspierane dwoma solidnymi podpórkami. Wczoraj i dziś był ich test ouch
images91.fotosik.pl/136/5a754071150a83eam.jpgimages92.fotosik.pl/136/1d9d802154d0b95cm.jpg
Całość jest spakowana w malutkiej torbie, która mieści mi się w pokrowcu na wędki.

Semi
Odebrałem wczoraj od brata koszyki kupione miesiąc temu na spółkę. Do tego podpatrzyłem kupioną u chińczyka żyłkę, mocna jak cholera, więc jak się dowiedziałem że żona jedzie na zakupy do Białej Podlaskiej to poprosiłem żeby odwiedziła w/w sklep i kupiła kilka szpulek. Nie są drogie, 8zł szpulka 150m, zobaczymy co jest warta po sezonie, ale pierwsze wrażenie naprawdę bardzo pozytywne. Wziąłem 2x 0,18, oraz 0,20 i 0,25 mm.

www.narybki.net/forum/attachments/img_20190324_215647_hdrjpgfa01a33ce2ace2e4ae79f4f26e7b0bd2.jpg
Semi.

Semi
Drżyjcie szczupaki.Frown

www.narybki.net/forum/attachments/img_20190417_155716thumbjpg3fc240e9a829c58192a295f720841cd1.jpg
Semi.

Semi
Skrzyknęliśmy się ekipą pewną w której znalazł się ktoś kumaty i powstała idealna miarka 120 cm.ouch
www.narybki.net/forum/attachments/img_20190531_133259thumbjpg688c7236fde6508a2b7a6e630fbf5b7d.jpg

Już nie będę się męczył z metrówką zwijaną.Wink Pewnie dopiero w lipcu zostanie ochrzczona bo w niedzielę wyjeżdżam na miesiąc służbowo.bezradny
Semi.

Semi
Dziś do spółki z braciakiem kupiliśmy 100 kg grochu, jeszcze drugie 100 trzeba kupić na przyszły rok do kolejnych zbiorów.Wink
Semi.

Semi
Widzę że tylko ja coś kupuję nowego.Pfft
Dziś przyszedł mój nowy bacik do łowienia żywców, bo mi starego Jaxona braciak motorem rozjechał. Chociaż nie potrzebuję do tego celu jakiegoś wyszukanego kija, to jestem pod wrażeniem jakości wykonania tego patyka, jakby ktoś szukał coś podobnego to polecam. Wahałem się co do długości - 4 czy 5 metrów, ale stwierdziłem że 4 mi w zupełności wystarczy. Kijek waży 102 gramy.Cool

www.narybki.net/forum/attachments/img_20190918_175011thumbjpgbd12e789c6d2a8fc7a2fa19f1d082e75.jpg
Semi.

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się