Grudzień 13 2017 19:30:56
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista 2016
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
 Drukuj temat
Czystość nad wodą
Semi
WSTYD !! żeby nad jedyną wodą, która jest w sezonie letnim kąpieliskiem, było tyle śmieci i nikt tego nie posprzątał

Władze mają to w nosie bo trzeba kasę wydać na sprzątanie. Lepiej zatrudnić dwóch Strażników Miejskich i wynająć fotoradar i niech trzepią kasę, a miejscowi latem pomiędzy śmieciami niech pływają, w końcu sami naśmiecili. A PZW to też nie wszędzie wie po co istnieje i najlepiej jakby nikt ich nie zaczepiał.
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

marec-ki
Byłem wczoraj w Ciechanowie.

Ku mojemu zaskoczeniu śmieci mniej. Ponoć PZW zorganizowało akcję sprzątania ale cholercia widać niezbyt dokładnie się przyłożyli do tego. Wczoraj z jednej kępy trzcin wyciągnąłem kilka butelek po piwie.
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

W sprawach sprzętu zadawajcie pytania na FORUM a nie poprzez PW !!

http://marec-ki.blogspot.com/
stan2010
Jak posprzątali, to potem mieli gdzie odpocząć po sprzątaniu a, że zmęczyli się sprzątaniem, więc.... {}
Pozdrawiam ouch.
fotow Drewniak

Semi
Aż się wierzyć nie chce, otwarcie się przyznają że walą ścieki do rzeki.}{
http://wiadomosci...yna/yspkz1
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

marec-ki
No żesz k..a ja pier...e !! Tylko ... czemu mnie to nie dziwi w tym naszym kraju ?? Pozwalamy w okolicach Narwi wyrzucać skażone odpady przywożone z Niemiec, Centra zatruwa Wartę i p-podobnie pozostanie bez kary, miasto/stolica jawnie za zgodą wielu instytucji wylewa taki syf do rzeki !!

Brawo Cool
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

W sprawach sprzętu zadawajcie pytania na FORUM a nie poprzez PW !!

http://marec-ki.blogspot.com/
szkot
No cóż. Temat rzeka! Śmieci w tym kraju to chyba dobro narodowe. Na każdym kroku "pomnik" tej tradycji. Kiedyś chciałem pokazać rodzinie z Francji jeziora pokopalniane w Gackach w woj. świętokrzyskim. Zaznaczam, że nawet po polsku już nie mówią w tym pokoleniu, więc nie mają żadnych nawyków rodem znad wisły. Po chwili zachwytu nad urodą miejsca, oniemieli z przerażenia kiedy ujrzeli wszechobecne śmieci. Mieszkam w dużej aglomeracji i dla mnie przyroda to wielkie dobro. Wracając do sprawy. Bywam tam często i znam bardzo wielu tubylców oraz ich stosunek do otoczenia. Nie będę dalej komentował- powrót do średniowiecza. Z zachodnią kulturą mają tyle co "hunowie" z imperium rzymskim.
Urocza rzeka Nida i Mierzawa w takim samym stanie- "natura 2000"... czy aby napewno?! Przecież miejscowi wypoczywają w tym zakątkach. Pojąć trudno, że w xxl wieku ... nadal w chlewie. Drodzy koledzy. Myślę, że jedyne co możemy zrobić, to zachowywać się jak ludzie i czasami podnieść papierek po kimś, kogo wychowała obora, a nie rodzice. Miejscowe władze zapewne problemu nie widzą, co wcale mnie nie zaskakuje. W naszym temacie polecam nidę w okresie średnich stanów wody. Rybki są ładne. Warunek dobre poznanie tej dziewczyny.

Semi
szkot napisał(a):
Mieszkam w dużej aglomeracji i dla mnie przyroda to wielkie dobro.

No właśnie dopóki człowiek nie zrozumie to nic z tego nie wyjdzie. Nadal po wsiach, pomimo że zabierane są śmieci kilka razy w miesiącu, ludzie wywalają śmieci do lasów, a przecież i tak płacą za wywóz, wystarczy posegregować.
Semi.

Exodus
ludzie wywalają śmieci do lasów, a przecież i tak płacą za wywóz, wystarczy posegregować.

To tak zwani, nie reformowalni. Nawet gdy będzie miał kosz pod ręką i tak rzuci pod drzewo Wink
Musiał by się stać cud, by nad wodami był porządek Wink
Na wszystkie pytania dotyczące wędkarstwa, odpowiadam tylko na forum.....
www.narybki.net/as/aaaaaaaaa.jpg

michal184
Nie wiem czemu wyworzenie śmieci do lasu łączone jest z ludźmi ze wsi.Nie twierdze że nie znajdzie się cymbał który to robi,ale też nie wydaje mi się że niektórzy ludzie z miasta mają problem z zostawieniem puszki po kukurydzy nad wodą czy masy puszek po piwsku po nocnym grillu.Gonitwa za zachodnimi standardami też jest wysoce mylny,mieszkam w kraju zachodnim i na prawde nie mamay czego się wstydzić.Jako przykład podam że ostatnio nad jednym z jeziorek znalazłem pralke i kuchenke gazową.Dodam tylko że wystarczy taki sprzęt wystawić przed dom i złomiarze zajmą się nim w 1 godzinę.W takich przypadkach ,powtarzam to zawsze,należy zacząć od siebie.Co to znaczy?Zawsze staram się posprzątać miejsce w którym łowie,zawsze zabieram śmieci po sobie i jeśli to możliwe po kimś,zawsze jak widze że ktoś śmieci staram się zwrócić uwagę.W przypadkach ekstremalnych zgłaza się sprawę do odpowiednich instancji.Zamiast narzekać lepieć działać i edukować .Kiedyś niałem kolege który zawsze sprzątał po sobie ale nigdy po kimś,jak to mówił nie jest niczyim służącym.Nie mogłem go w żaden sposób przekonać do sprzątania miejscówki,nawet argumenty że może dostać za to mandat nie pomagały.Pewnego dnia złapał fajną rybę,zrobiłem mu zdjęcie tak że widać na niej piękne tło ze śmieci od tej pory zaczął sprzątać.
Zawsze należy pamiętać o pochodzeniu, bo to dzięki naszemu otoczeniu w dzieciństwie kształtuje się nasz charakter i dobre serce.

Semi
A taki filmik z porządną polską lektorką. Wink

Semi.

Abramis
Widziałem już ten filmik ouch Swoją drogą ciekawy pomysł Cool
Bo cisza , spokój i relaks nad wodą liczą się najbardziej faja

http://cyziek100@wp.pl
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się