Grudzień 14 2017 13:56:27
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista 2016
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
 Drukuj temat
Telefon dla wędkarza :)
Labedziak
Semi napisał(a):

Prawie od roku już testuję mojego solida i nie zamienił bym na żaden inny.

I jak, działa dalej?
Bo aktualnie jest na ebay po okazyjnej cenie.

http://www.ebay.d...1516932536

http://www.ebay.d...

s5.ifotos.pl/img/Unbenannt_wrpweaa.JPG
i59.tinypic.com/3492a7t.gif

Semi
Andrzej, złego słowa powiedzieć nie dam, bateria trzyma już z dzień krócej, ale nadal przy sporym używaniu tydzień a przy mniejszym 10 dni.ouch

Ale to nie ten z tej aukcji co wrzuciłeś.Smile
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

GolasDGL
Łaba posiadam ten telefon który pokazałeś i na rybach spisuje się super łącznie z możliwością robienia zdjęć podwodnych. Jest jedna wada dość duża, mianowicie jest problem z obsługą ekranu dotykowego w chwili opadów deszczu lub gdy ręce są mokre. Słyszałem o jakiś foliach które przykleja się na ekran i problem znika ale sam nie testowałem Wink

Dawid
U mnie zmiana na coś co powinno przetrwać wypady na ryby
SAMSUNG XCOVER 2

Semi
No i dwa lata z Solidem. Bateria trzyma 5-6 dni i z telefonem nic się nie dzieje.ouchBraciak i szwagier też sobie kupili. Niektóre egzemplarze mogą mieć wadę fabryczną, objawia się ogromnym pogłosem w słuchawce dzwoniącego do właściciela. Braciak miał pecha i wyhaczył dwie sztuki po kolei. Reklamował od razu i trzeci egzemplarz już przysłali ok. Także jak ktoś kupi i dzwoniący będą mu narzekać na duży pogłos w swoim telefonie to reklamować od razu. Wink
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

stan2010
Mi z Solidem minęły cztery lata i wszystko OK Wink. Parę razy zaliczył glebę i kałuże, a mimo to Cool. Bateria wystarcza na ~10+ dni, ale chyba znacznie mniej gadam i prawie zero SMS-ów. W domu jest jeszcze jeden, trochę prostszy, i też OK /mnie poobijany }{/ Wink.
Pozdrawiam ouch.
fotow Drewniak

Semi
Solid nadal w dobrej kondycji, ale dziś zakupiłem w końcu smarkfona.Wink
Wybór padł na XIAOMI RED MI4X. Żona się uparła żebym w końcu zmienił, bo mówi że się wstydzi za mnie jak Solida wyciągam z kieszeni w towarzystwie.hahaha
Solid nadal będzie w łaskach na poligony i wypady wędkarskie coby prąda co 2 godziny nie szukać. Jeszcze 5-6 dni bateria trzyma. Ten nowy podobno też ma mocną baterię, ale gdzie mu do solida.

www.narybki.net/forum/attachments/sam_2454.jpg
Semi.

Semi
Nie do końca na temat, ale...... Ostatnio żonie padł głośnik zewnętrzny w Samsungu S4. Oddała do naprawy do serwisu i krzyknęli 420 zł za naprawę, znaleźli jeszcze podobno uszkodzony port mini USB. Dziwne bo działał bez zarzutu. Oczywiście się nie zgodziła na taką kwotę. I dobrze zrobiła. Znalazłem w necie części i film jak naprawić i za naprawę wyszło 40 zł na oryginalnych częściach.ouch Nie wiem skąd te dziady z serwisów biorą te ceny.}{ Naprawa trwała 2 minuty.disa
Semi.

Exodus
Te same ceny masz jak kupisz nowe auto. Za wymianę oleju to niektórzy by chcieli 2000 zł. Dobrze że o tym piszesz Wink
Na wszystkie pytania dotyczące wędkarstwa, odpowiadam tylko na forum.....
www.narybki.net/as/aaaaaaaaa.jpg

krzysiu wedkarz
Taka jest prawda, ja na całe szczęście mam kolegę który ogarnia naprawy wszelkich telefonów tak więc serwis i wszelkie naprawy mam po taniosci w cenie części.
Wędkarstwo to nie Hobby , to styl życia

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się