Październik 18 2018 18:42:53
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
 Drukuj temat
Wolne rozmowy 2012-2018
Dariusz foss
Do tej pory me fotki które sam sobie roiłem wyglądały tak,muszę potrenowac z tym samowyzwalaczem na sucho.
Dariusz foss dodał/a następującą grafiki:
049_1.jpg 044.jpg

Semi
Dariusz foss napisał(a):

Do tej pory me fotki które sam sobie roiłem wyglądały tak,muszę potrenowac z tym samowyzwalaczem na sucho.

Robisz zdjęcia telefonem czy aparatem fotograficznym?? Bo jak aparatem to wystarczy metodą prób i błędów określić odległość od aparatu i zdjęcia będą ok. Aparaty mają przeważnie czas samowyzwalacza 3 sekundy i 10 sekund. Ja ustawiam sobie 10 sekund, oddalam się na około 2,5 m od aparatu, kucam, albo klękam z rybą przed sobą, bo aparat jest nisko nad ziemią i wychodzi ok. Wink
www.narybki.net/forum/attachments/dscf8558.jpg
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

Exodus
Semi ładnego woblera masz w ręceWink Sam malowałeś ? Wink Nawet podobny do szczupaka Wink
Na wszystkie pytania dotyczące wędkarstwa, odpowiadam tylko na forum.....
www.narybki.net/as/aaaaaaaaa.jpg

Labedziak
Dariusz foss napisał(a):

Monopod {}, oto rozwiązanie dla Ciebie :ld:

https://www.googl...mp;bih=720
i59.tinypic.com/3492a7t.gif

Exodus
Ostatnio gdzieś ktoś z łz pisał, że marzec to jego miesiąc Wink gdzie te ryby Wink

Labedziak
Przypominam, że złowione ryby z roku 2016 można dodawać do naszej Toplisty tylko do północy dnia dzisiejszego.Wink

A już jutro podsumowanie tamtego roku.Wink
Edytowane przez Labedziak dnia 15-01-2017 19:12

Exodus
W tym roku, nie będzie raczej toplisty, jest za mało zgłoszeń, także sobie darujemy.
Rybki można pokazywać w dziale nasze okazy Wink

Labedziak
Exodus napisał(a):

W tym roku, nie będzie raczej toplisty, jest za mało zgłoszeń, także sobie darujemy.
Rybki można pokazywać w dziale nasze okazy Wink

Malo nie mało, ważne ze piękne ryby są pokazywane.Wink
Moim zdaniem, jak ktoś ma ochotę, to niech rybę zgłasza, tylko niekiedy z dodaniem będzie trzeba dłużej czekać.Wink
A jak nie do toplisty, to się przynajmniej do rekordów strony doda, jak się zmieści w pierwszej dziesiątce.ouch

Exodus
Laba podjął się dalej prowadzenia toplisty, dlatego zgłaszać możemy dalej Wink

Grzes77
Exo już myślałem, że Ci }{ i :>< za pomysł zamknięcia topa. Trzeba rozkręcić to kultowe i jedno z najstarszych forum, a tego typu zabawa przyciąga. Do tego jeszcze na okrasę byś coś od siebie wrzucał, jest nas kilku i można naprawde przyciągnąć ludzi w dobie komercjalizacji takie "zabawy i rywalizacje" są naprawdę potrzebne.
Andrzej Angry za podjęcie się prwadzenia topa w 2018r i oby w kolejnych beer

Exodus
Grzes Wink bo trza zaraz pisać. Laba nie miał sił, był miesiąc chory, ja też narazie padam, szkoda pisać. Dlatego postanowiłem że tak zrobimy, bo nie sztuka ciągnąć dalej, a nie ma kto tego robić. Wink
Wielu wędkarzy by zgłosiło, ale najchętniej by po 10000 dolarów za to chcieli, bo im sie udało coś złowić. Nie mogą zrozumieć, że tu robimy coś za darmo.
Rozkręcić wiem że trza, to forum ma 12 lat, a to 1/4 mojego życia prawie i wiele się może zmienić przez taki czas. Ludzie sami odchodzą, ja ich nie zmusze do zmiany decyzji WinkDwóch adminów też się nie pokazuje. Jakby nie Laba i Tomek, to byłby już dramat.

Piorek
Myślę, że nie jest do końca jest tak jak piszesz.

Fora internetowe(nie tylko to) straciły popularność na rzecz portali społecznościowych.

Mnie tam osobiście dyskusja na facebooku nie odpowiada bo jest mało merytoryczna, nie jest uporządkowana, ciągle przewijają się te same wątki, mnóstwo natrętnej reklamy, kupę wyzwisk i szyderczych komentarzy.

Jest to jednak miejsce gdzie można zaprezentować swoje okazy znajomym. Część swoich fotek wrzucam na face ale dyskusji tam nie prowadzę(szczególnie w ogólnodostępnych grupach dyskusyjnych) bo jej jakość jest marna. Wolę porozmawiać tutaj ...

Exodus
Piorek, gdyby tak nie było, to by pokazywali. Powstały towarzystwa wzajemnej adoracji i tylko sobie wzajemnie pokazuja i się wzajemnie chwalą. Gorzej już gdy ktoś napisze coś złego, to wtedy dramat Wink
Ludzie już nie łowią dla siebie, tylko po to by się innym chwalić.
Wolą faceboka, to ich sprawa. Kiedyś fora wędkarskie popadają i w internecie pozostanie jeden wielki śmietnik.
Mam tam konto ze względu na syna który wyjechał i tak się z nami kontaktuje.
Normalnie to nie chce tego znać, tyle tam fałszu i hamstwa.

Grzes77
Exo ale Ty, Andrzej i Tomek spokojnie dacie sobie rade przy wsparciu Kondzia, Mareckiego, pozostali też coś będą wnosić do forum.
Mógłbyś pomyśleć o przywróceniu lajków, to Fajna sprawa gdy widzisz jak ludzie reagują na wpisy i to przyciąga. Rangi są zbędne ale te lajki mógłbyś przemyśleć.

Co do facebooka, to idealne miejsce dla złodzieji. Często jest tak, że ktoś wrzuci foty np z nad morza i nim wróci z wycieczki chata goła. Ludzie chwalą się na zdjęciach co mają w domu, gdzie pracują, co ostatnio kupili a to wszystko tylko karma dla złodzieji.

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się