Wrzesień 20 2019 01:54:10
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
· Żabnica
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
Wędkarstwo, forum wędkarskie » Wędkarstwo-temat ogólny » O wszystkim
 Drukuj temat
Domowe Alkohole
Semi
Nie tylko u nas domowe alkohole są mile widziane. Wink

http://biznes.one...mbru/jzw88
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

Semi
Wróciłem właśnie od kuzyna z Sieradza. Odziedziczył po wuju tradycje i kombinuje z domowymi alkoholami. Dostałem Benedyktynki kilka butelek, koniaku i bimberku z jabłek co nieco- mocnego że aż oczy wypala. Nawet jakaś nalewka na uspokojenie na ziołach się znalazła, przyda się.Wink
Semi dodał/a następującą grafikę:
dscf9074.jpg

Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

Semi
Półprodukt 80%, dostał już śliwkę suszoną, za tydzień dostanie ciutkę miodu i kilka kropli nalewki z orzecha włoskiego i po odstaniu tygodnia będzie gotowy do spożycia.(T)
Semi dodał/a następującą grafikę:
img_20180617_133325.jpg

Semi.

Semi
Wczoraj dostałem od kolegi dwa wiadra ciemnego winogrona. Szkoda by się zmarnowały, do jedzenia zbytnio się nie nadają, za to winko myślę że będzie z nich wyśmienite i zdrowe. Czerwone wino gronowe ma strasznie dużo antyoksydantów.ouch

www.narybki.net/forum/attachments/img_20180929_143041.jpg

www.narybki.net/forum/attachments/img_20180930_110254.jpg
Semi.

Exodus
Nogami ugniatałeś ? huha wtedy jest jeszcze bardziej zdrowe, gdyż grzyby szybciej rozkładają winogrona Wink
Na wszystkie pytania dotyczące wędkarstwa, odpowiadam tylko na forum.....
www.narybki.net/as/aaaaaaaaa.jpg

Semi
Tłuczkiem do ziemniaków.Wink
Semi.

stan2010
Semi napisał(a):...Czerwone wino gronowe ma strasznie dużo antyoksydantów.ouch...

No to, jak dużo łykniesz, to będziesz całkowicie nierdzewny Cool
Pozdrawiam ouch.
fotow Drewniak

Semi
Domowych alkoholi ciąg dalszy. Nalewka z głogu zebranego podczas urlopowego wędkowania nad Bugiem. Niczym nie skażone owoce znad rzeki. Kilogram chyba z godzinę dłubałem, mroziły się w zamrażarce i dziś zostały zalane 1,5 litra bimberkiem o mocy 68%. Wspaniała nalewka na układ krążenia, serducho podziękuje.Wink

www.narybki.net/forum/attachments/img_20180930_163927thumbjpg45ab64636d0fb12c897f3f20cace1795.jpg
Semi.

endik
kieliszek domowej naleweczki, pychota Smile

Semi
Dostałem od kumpla kilka kg owoców pigwowca, wczoraj popracowałem trochę i już puszczają sok w słoiku. Uwielbiam nalewkę z pigwowca.cwak

www.narybki.net/forum/attachments/img_20190906_151204jpg98d680f08bbce808317e9287dffc6088.jpg
Semi.

Semi
Zasypane cukrem już ładnie sok puściły.Wink Jeszcze z tydzień potrzymam, zleję syrop i alkoholem jeszcze zaleję owoce, wyciągnie trochę jeszcze smaku i aromatu, a sok pójdzie na mieszankę z alkoholem tak aby wyszło jakieś 50-55 % i kilka tygodni leżakowania i klarowania.(T)

www.narybki.net/forum/attachments/img_20190908_200502jpg9d382120e65951b3f5648662551a8c21.jpg
Semi.

lberlinski
Ja w tym roku chyba tylko z malin zrobię, w sumie to dwa słoje już stoją zalane.
Noi wczoraj nastawiłem nastaw na szlachetny trunek ...Wink.

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się