Sierpień 14 2018 08:42:57
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
Wędkarstwo, forum wędkarskie » Filmy Wędkarskie (tylko zalogowani) » O filmach wędkarskich
 Drukuj temat
Programy wędkarskie w TV
Semi
Właśnie wyczaiłem że dziś na National Geograpfic o 22.00 zaczął się nowy odcinek Stawka warta tuńczyka. Trzeba będzie pilnować w czwartki kolejnych odcinków i powtórek szukać.
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

Semi
Na Discovery właśnie zaczyna się nowy odcinek RZECZNYCH POTWORÓW, produkcja 2015r.Wink
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

Semi
Teraz katuję codziennie o 17.00 program na BBC earth " W okowach mrozu". Zmagania ludzi z przyrodą na Alasce, sporo jest o łowieniu ryb i o myślistwie. Ludzie zabijają tyle żeby przeżyć w tych bardzo ciężkich warunkach. Jestem pełen szacunku i podziwu dla takiego życia. Straszę moją że jak mnie będzie denerwować to jej spierdzielę na Alaskę.huha
Ostatnio masę programów o życiu na Alasce dało się zauważyć, choćby nawet o rodzinie Brownów Klan z Alaski na Discovery. Wink
Semi.

Exodus
Straszę moją że jak mnie będzie denerwować to jej spierdzielę na Alaskę

Błąd, ją wyślij na Alaske Wink czemu masz się męczyć Wink Jak wróci będzie jak anioł Wink
Widziałem tą serie filmów w programach, ale obejrzę z jeden odcinek chyba Wink
Na wszystkie pytania dotyczące wędkarstwa, odpowiadam tylko na forum.....
www.narybki.net/as/aaaaaaaaa.jpg

marec-ki
COś czuję, że jak wróci z tej Alaski to będzie tak zaprawiona w boju, że Semi nie będzie wiedział gdzie uciekać Wink
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

W sprawach sprzętu zadawajcie pytania na FORUM a nie poprzez PW !!

http://marec-ki.blogspot.com/
Labedziak
Na kanale Metro TV dziennie z rana, od godziny 5 dwa odcinki serii "Wędkarstwo nasze hobby"

http://metro.tv/m...2017-01-20
i59.tinypic.com/3492a7t.gif

Labedziak
Na kanale FOCUS TV, z tego co właśnie widzę, to codziennie z rana od poniedziałku do piatku, od godziny 4 do 6,30 lecą programy wędkarskie:

"Wspaniały świat wędkarskich przygód" uraz "Kołowrotek".

A w sobotę i w niedziele, od godziny 4 do 7 dochodzą jeszcze dwa programy, a mianowicie:

"Wędkarskim szlakiem" i "Wędkarz na tropie".
i59.tinypic.com/3492a7t.gif

Semi
FOCUS dyskryminuje wędkarzyKij, kto to widział żeby o tej porze nadawali, porządny wędkarz o tej porze to albo siedzi nad wodą albo śpi.Wink Jak mam służbę to zawsze oglądam te programy wędkarskie.
Semi.

marec-ki
Ten "Wędkarz na tropie" to dla mnie taka lipa, że ... Wink
Edytowane przez marec-ki dnia 23-01-2017 09:12
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

W sprawach sprzętu zadawajcie pytania na FORUM a nie poprzez PW !!

http://marec-ki.blogspot.com/
Semi
Jakby ktoś się nudził to o 18.00 na Polsat Viasat Explore będą dwa odcinki Wojny o karpia. Oglądałem już kilka, da się obejrzeć, chociaż dupy nie urywa. Wink
Semi.

Semi
A teraz właśnie się zaczęły Wędkarskie pojedynki, dziś odcinek nad Ebro. Oczywiście na Polsat Viasat Explore. Wogóle sporo wędkarskich programów jest na tym kanale.ouch
Semi.

Semi
Dziś cały dzień programy wędkarskie na Polsat Viasat Explore.Shock Szaro za oknem, będę miał co oglądać leniuchując.Wink
Semi.

Abramis
Przyznam Tomek , że ściągnąłem ze sobą cyfrowy polsat tu do Norwegii i też zacząłem to oglądać , najpierw Taaki Karp , a zaraz później Wędkarskie Pojedynki , fajnie , że większość ryb które łowią , to nasze gatunki słodkowodne Wink
Bo cisza , spokój i relaks nad wodą liczą się najbardziej faja

http://cyziek100@wp.pl
Semi
Właśnie dlatego lubię te programy, a oprócz tego czasami i trochę humoru tam jest. Wink
Semi.

Semi
Dziś na kanale DTX do samego wieczora lecą filmy z Jakubem Vagnerem.ouch
Semi.

Abramis
Spoko , zarzuci się okiem Wink ja dziś na Polsat play wędkarski kołowrotek i Taaką rybę oglądałem , ale nudzą się już powoli te programy nie wspomnę o Wędkarskich pojedynkach i Taakim karpiu na Viasacie co lecą codziennie te same powtórki bezradny
Bo cisza , spokój i relaks nad wodą liczą się najbardziej faja

http://cyziek100@wp.pl
Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się