Sierpień 23 2019 22:24:02
Nawigacja
· Regulamin forum
· Regulamin PZW
· Strona główna
· Forum wędkarskie
· Kontakt
· Szukaj
· Dla zalogowanych
· Administracja
· Prognoza pogody
Wędkarstwo
· Rekordy na pierwszy plan
· Ogólne
· Gruntowe
· Karpiowe
· Spławikowe
· Muchowe
· Spinningowe
· Podlodowe
· Morskie
· Opowiadania
· Gatunki ryb
· Jak złowić
· Łowiska wędkarskie
· Inne
· Wędkarska szkoła
Warto zerknąć
· Artykuły
· Sprzęt wędkarski
· Galeria i tapety
· Sklepy wędkarskie
· Statystyki strony
· Wymiana linkami
· Site map
Toplista rekordów wędkarskich
· Internetowe rekordy Polski
· Rekordy strony
Toplista
· Amur
· Bass
· Belona
· Boleń
· Brosma
· Brzana
· Certa
· Czarniak
· Dorsz
· Głowacica
· Halibut
· Jaź
· Jelec
· Jesiotr
· Karaś pospolity
· Karaś srebrzysty
· Karp
· Kleń
· Krąp
· Konger
· Leszcz
· Lin
· Lipień
· Łosoś
· Miętus
· Molwa
· Okoń
· Płoć
· Pstrąg Potokowy
· Pstrąg Tęczowy
· Pstrąg Źródlany
· Rdzawiec
· Rozpiór
· Sandacz
· Sieja
· Sum
· Szczupak
· Świnka
· Troć
· Węgorz
· Wzdręga
· Zębacz
· Żabnica
Przyklej zdjęcie.
Wejdz na strone Kliknij Kliknij na : eigenes Bild anbringen Wybieramy zdjęcie z dysku. Nastepnie zaznaczamy: Ich bestätige...... Wpisujemy adres strony: Link ..... I klikamy na : Auf die pinnwand
Zobacz temat
Wędkarstwo, forum wędkarskie » Wędkarstwo-temat ogólny » O wszystkim
 Drukuj temat
Produkcja
kondi123
Czy ma sens produkowac zanety przynety dodatki kulki pellety itp ( kuchnie wedkarska) i sprzedawac hurt detal internet lowiska komercyjne sklepy hurtownie itp .Same swoje przepisy .Czy potrzeba jakies certyfikaty czy cos o srodowisku jakis papier.

kondi123
lub hurtownia wedkarska i sklep www

kondi123
Nikt nie pomoze w kwestji bardzie produkcji

Semi
Nie kojarzę żeby na forum był ktoś kto produkuje i sprzedaje takie rzeczy. Są ludzie którzy robią kulki, zanęty(sam też robię) na własne potrzeby jedynie.
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

Exodus
Tego jest dziś tyle że dramat, ciężko będzie. Trza włożyć okropny wkład finansowy w reklame produktu, a to kosztuje. Można robić dziadostwo, ale jak masz dobrą reklame, sprzedasz nawet ziemie z doniczki jak super dodatek do zanet Wink
Na wszystkie pytania dotyczące wędkarstwa, odpowiadam tylko na forum.....
www.narybki.net/as/aaaaaaaaa.jpg

kondi123
Ja to widze tak panowie robie na poczatku na malutka skale na lowiska komercyjne, sklepy w komis, internet portale fora internetowe , olx , allegro, ogloszenia na lowiskach normalnych pzw z telefonem nie wiem szukac klientow a potem zaklad i coraz wieksza oferta asortymentowa i mooooze mowie moze handel hurt detal innych poteznych producentow i sklep www swoje i inni producenci.

Exodus
Jakby to tak wyglądało jak piszesz, to by była bajka Wink Zapamiętaj sobie, to ciężki kawał chleba, a od października do kwietnia, to sobie jakiś model samolotu do sklejania kup.

Arturo B
Kondi przedstawiłeś jakąś namiastkę biznesplanu- masz chęć , więc działaj. Szanse masz takie same jak każdy na rynku . powodzonkaouch
by udoskonalać to rzemiosło,trzeba trochę poeksperymentować

marec-ki
Tak jak napisał Exo, obecnie na rynku jest cała masa tego i przebić się będzie ciężko. W takim sklepie Raven są już kulki po 90zł za worek 10kg i ludzie to biorą na potęgę.

Cieszy fakt, że dużo karpiowego żarcia jest Made in Poland i są to kulki takie same jak nie lepsze od tych zagranicznych i przy tym sporo tańsze.

Z moich obserwacji wynika, że wokół nowego produktu musi być "szum". Tak zrobiła firma Fikado. Na YT i FB pojawiali się "młodzi i hniewni fani karpiowania, method federa itp itd". Merytorycznie filmiki które nagrywali były do niczego. Ot młodziak pojechał, nagadał się, nałowił ryb na komercji. Fikado im zaczęło wysyłać produkty a oni to umieszczali w filmikach. Potem byłem w szoku widząc masę zdjęć z tymi produktami i wieluuuuuu osób.

Problem polega na tym, że poza dobrą reklamą produkt musi się jeszcze obronić. W tym roku co prawda na rybach jeszcze nie byłem ale na FB również nie widziałem już fotek z produktami Fikado.

Ogólnie to odnoszę wrażenie że dzięki 500+ wędkarstwo zrobiło się jeszcze bardziej popularne, wiec szanse na przebicie się są spore ale to będzie długa droga. Najlepszym przykładem jest Warmuz.
Zapraszam na BLOG'a

Marec-ki Blog

W sprawach sprzętu zadawajcie pytania na FORUM a nie poprzez PW !!

http://marec-ki.blogspot.com/
Exodus
W tej chwili pojawiło się ogrom firm, ktore żyją z tego, że robią kampanie reklamowe na forach. Dajesz im np. milon zlotych i w ciągu paru tygodni produkt schodzi jak ciepłe bułeczki. Nieważne co tam jest w zanęcie, większość i tak pochwali, by se wstydu nie zrobić przed innymi. Tak są reklamowane wszystkie badziewia dziś, a ludzie kupują i są pewni, że dobrze robią.

kondi123
Ciekawe czy jest gra warta swieczki tj zrobic mala porcje i dac do testow a potem ewentualnie sprzedac gdzies 1 partie haha gdzies

stan2010
Moim zdaniem, pomysł spóźniony o przynajmniej 15lat. Teraz, żeby zaistnieć na rynku potrzebny potężny kapitał i zaplecze produkcyjne na tony wyrobu. Paręset kilo, to kropla. Dziesięć worków po 10kg, to 100kg, a im mniej czasu zajmie zrobienie, tym większa pewność powodzenia. Produkcja, to jedno, a większym problemem jest zbyt/sprzedaż. I jeszcze jedna prawda, że zawsze najwięcej zarabia pośrednik przy dużej produkcji, bo bardzo trudno o własna sieć sprzedaży.
Pozdrawiam ouch.
fotow Drewniak

kondi123
A czy hurtownia ma sens jeszcze czy za duzo tego jest jakby dał dobre ceny i handel hurt detal internetowy

kondi123
Lub duzy salon hahah choc kapital potrzebny chyba podobny - czyli duzy

Semi
Nie masz zielonego pojęcia na co się porywasz. W tych czasach żeby prowadzić jakikolwiek biznes to trzeba mieć łeb jak sklep. Daj sobie spokój, szkoda kasy, nie masz nawet pojęcia jak zacząć sądząc po Twoich pytaniach, a co dopiero produkcja i dystrybucja.
Człowiek oprócz strawy i wody, potrzebuje też do życia chwili spokoju i kontaktu z naturą, inaczej głupieje.
Semi.

kondi123
A jak mozna zarobic na tym hobby .fakt wyzej to moze troche za wysoko mierzylem ale co innego moze byc dochodowe

kondi123
Nikt nie pomoże ?

Exodus
Kondi jakbym wiedział jak na tym zarobić to już dawno bym tu ubijał interes Wink

michal184
Korda szuka współpracowników ;-).Ostatnio Dragon mial konkurs,jak masz jakis pomysl na produkt to wysylasz im opis i jak sie im spodoba to w 2019 patent trafi do katalogu.Przezornie zapytalem jaki jest przewidziany procent profit dla zglaszajacego,odpowiedz to 0%.
Zawsze należy pamiętać o pochodzeniu, bo to dzięki naszemu otoczeniu w dzieciństwie kształtuje się nasz charakter i dobre serce.

kondi123
A na jakich zasadach bierze się łowisko PZW pod opiekę, bo mam fajne, mało znane koło SB.
Nie chcę na razie zdradzać co to za łowisko, ale napiszcie mi czy to ma sens.
Oczywiscie zrobić łowisko komercyjne i ewentualnie jakaś budka z żarciem i sprzętem wędkarskim.

Przejdź do forum:
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się